Project Description

Cepli Bileklik

Herhangi bir kaza yada yaşamı tehlikeye düşüren bir durumda, sağlık görevlilerinin tıbbi yardımı sağlanıncaya kadar, hayatın kurtarılması ya da durumun daha kötüye gitmesini önlemek amacıyla olay yerinde, tıbbi araç gereç aranmaksızın mevcut araç ve gereçlerle yapılan ilaçsız uygulamalarda hasta özellikle bilinç kaybı yaşarken hızlı ve doğru müdahale etmek çok önemlidir.

Bu tip durumlarda hastanın yanında onu tanıyan biri yoksa sağlık geçmişi ile ilgili bilgiye sahip olmadan müdahale etmek tehlikeli olacaktır.  Ayrıca aynı durumdaki hastaların yakınlarına bilgi verilmek istendiğinde üzerinde iletişim bilgilerinin olması da gerekmektedir.

Bu tür sorunların azaltılması ve acil bir durumda çevredekilerin ve sağlık ekiplerinin doğru ve hızlı ilk müdahalesi için kişiye özel 

Cepli Bileklik üretilmiştir.

Herbir “Cepli Bileklik” iç tarafında iletişim ve sağlık bilgilerinizi yazabileceğiniz bir bölüm bulunmaktadır. Bu bölümü açabilmek için bilekliğin sağ tarafındaki bölümü dışa doğru çektikten sonra çıkan bölüm içine iletişim bilgilerinizi ve sağlık geçmişinizi yazabileceğiniz bir kağıt koyup daha önce çıkardığını bölümü tekrar taktıktan sonra “Cepli Bilekliğiniz” kullanıma hazır olacaktır.

 

Yaşamınız değerlidir!

 

HEMEN SATIN AL!

Sevdiklerinizin ve kendinizin yaşamını riske atmayın.

HEMEN SATIN AL!