Project Description

Kalp Pili Bilekliği

Kalp pili olan sizle öncelikli olarak, kullanmış olduğunu kalp pilinin markasını ve modelini ezbere bilmeli ve kalp piline ait olduğunu açıkca belirtmek üzere, bu marka ve modeline ait bilgileri yanınızda taşımalısınız. Ayrıca cihazın diğer açıklayıcı teknik bilgilerinin de bulunması gerekir. Cihazın firmasının ya da doktorunuzun imzasını taşıyan bir belge taşımalısınız. Tıpkı nüfus cüzdanınız gibi bu belgeyi de üzerinizde taşımanız gerekir.

Mutlaka yakınlarınızla hastalığınız hakkında bu önemli bilgileri paylaşmanız gerekir. Yabancı bir çevrede buluduğunuz sırada ise istenmeyen bir kaza veya şuur kaybı yaşadığınız durumlarda sağlık ekipleri tarafından tıbbi girişim yapılmadan önce işlem hakkında doktorunuzun bilgilendirilmesi gerekmektedir. Ayrıca böyle bir durumda sağlık ekiplerinin taşıdığınız kalp pili hakkında tüm teknik bilgilere zaman kaybetmeden ulaşması gerekecektir.

Bu sebeple, durumunuz hakkında başkalarının algısını sağlamak için Kalp Pili Taşıyorum yazan Hayat Kurtaran Bilekliği kullanmanız son derece önemlidir. Bilekliğin üzerine acil durumlarda ulaşılmasını istediğiniz yakınlarınızın veya doktorunuzun iletişim bilgilerini yazabilirsiniz.

Bu sayede saniyelerin dahi önemli olduğu altın dakikalarda gecikmeden uzmanlardan gerekli yardımı alabilirsiniz.

Yaşamınız bizim için değerlidir!

 

HEMEN SATIN AL!

Yaşamınız Değerlidir!

Sevdiklerinizi ve kendinizin yaşamını riske atmayın.
HEMEN SATIN AL!